Анонси

21 10 13 remont

У зв’язку з ремонтно-реставраційними роботами та карантинними обмеженнями будівля Музею та експозиція у дворику тимчасово зачиняється для відвідування.
Але ми вже чекаємо на відкриття і готуємо для вас багато цікавого! Тому залишайтесь з нами, слідкуйте за нашими сторінками у Facebook та Instagram – і вже незабаром ваш улюблений Краєзнавчий знову буде готовий приймати гостей.
А поки ми розповідатимемо вам про хід реставрації, наші наукові дослідження та проводитимемо екскурсії онлайн.
Екскурсійний сезон закриватиме авторська екскурсія до дня народження Раїси Кириченко – «Моя Полтава – пісня лебедина…» – уже завтра, в цей четвер, та в суботу. Поспішайте зареєструватися – кількість місць обмежена! Посилання на реєстрацію – у першому коментарі.

12 жовтня 2021 р. з нагоди Дня захисників України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбудеться презентація наукового видання «Звід пам’яток історії та культури України: Полтавська область. Гребінківська міська територіальна громада».

21 10 08 svod

21 09 27 karantin

Задля запобігання стрімкого поширення COVID-19 в Україні з 23 вересня 2021 року в усіх регіонах запроваджується «жовтий» рівень епіднебезпеки. Тому від сьогодні усі експозиції, що знаходяться у приміщенні, ТИМЧАСОВО зачиняються для відвідування!

Проте наш дворик працює – щодня, крім середи, можна відвідати екскурсію музеєм під відкритим небом. Наразі доступні оглядова та такі тематичні екскурсії:
археологічна у нашому музеї під відкритим небом ви зможете ознайомитися зі зразками стародавньої кам'яної пластики і скульптури;
дендрологічна науковці готові розповісти вам найцікавіше про наш унікальний дендропарк;
архітектурна ми розкажемо вам про одну з найкрасивіших будівель, першу представницю українського архітектурного модерну, і кожен її елемент – це захоплива історія.
Вартість відвідування – 15 грн для дітей та студентів, 30 грн для дорослих.
Вартість відвідування з екскурсією – 35 грн для дітей та студентів, 50 грн для дорослих.

Діти до 6 років – безкоштовно.
Екскурсії проводимо щогодинно, щодня, окрім середи, з 10 до 17 за попереднім записом:
+38 050 801 6296
Усі екскурсії проводимо з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм!
Чекаємо на Вас!

21 09 22 mapa01

Сакраментальна, містична і неймовірно красива! Цю мапу виготовили майстрині з усієї України, і вони готові показати її вам!

Art Map Ukraine – це проєкт, який презентують дві вінничанки – Ольга Петлюк та Яна Кравець. Їхня мета – об’єднати творчих людей заради масштабної справи та зайвий раз довести, що вишивка – це стильно і сучасно.

21 09 22 zbirnyk

Одним із основних напрямів роботи Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського є видавнича діяльність, яка відзначається багатоплановістю та різноманіттям, із кожним роком удосконалюючись у змісті й формі.

Із 2003 року Музей традиційно випускає щорічний збірник наукових статей – унікальний видавничий продукт, що отримав схвальну оцінку в наукових колах України і став періодичним науковим виданням – щорічником, що об’єднав наукову спільноту музеєзнавців, істориків, краєзнавців, архівістів. Збірники наукових статей Полтавського краєзнавчого музею двічі перемагали на Всеукраїнському музейному фестивалі «Музей ІІІ тисячоліття» в номінації «Наукові збірники» (м. Дніпро).

Шановні відвідувачі!
Щиро перепрошуємо за незручності

17 вересня 2021 року музей
не працює – санітарний день.

21 08 06 bayrak

6 серпня об 11 годині на території музейного дворика проходитимуть урочистості з нагоди вручення Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак. 

Вшануємо Берегиню української природи разом!

 

6 серпня об 11 годині на території музейного дворика проходитимуть урочистості з нагоди вручення Премії Полтавської обласної ради іменіО.М.Байрак.

Вшануємо Берегиню української природи разом!

#Наша_незалежність #Марафон_30

21 07 17 koval

17 липня до Полтави завітає Рома́н Микола́йович Кова́ль - дослідник історії Визвольної боротьби українського народу першої половини XX століття.
Член Національних спілок журналістів (1995) та письменників (1998) України,  академік Академіі наук вищої освіти України (2013), президент Історичного клубу «Холодний Яр» (1997).

Пан Роман презентує свою останню роботу, присвячену дослідженню життя та діяльності Миколи Міхновського.
Дата: 17 липня.  Час: 18:00. Локація: дворик Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.
Додаткова інформація та реєстрація за телефоном: 0508016296.
Встигніть записатися! Кількість місць обмежена!