Анонси

До уваги відвідувачів Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського!

Згідно з наказом Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації «Про запровадження додаткових обмежувальних заходів у закладах культури і мистецтва області, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 19.03.2021 р. з 20 березня по 17 квітня поточного року Полтавський краєзнавчий музей призупиняє обслуговування відвідувачів.

Робота закладу здійснюватиметься відповідно до карантинних обмежень, що відповідають «помаранчевому» рівню епідемічної небезпеки, з дотриманням превентивних заходів, запроваджених актами Полтавської обласної державної адміністрації, Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації.

Про можливі зміни в роботі закладу буде повідомлено додатково.

Адміністрація музею

12 березня 2021 року об 11:00 в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбудеться патріотичний захід «Добровольці». Центральною частиною заходу буде виставка, присвячена Дню українського добровольця з унікальними експонатами, про які розкажуть:
- Тетяна Грицай, мама загиблого добровольця Антона Грицая, представниця ГО «Полтавські родини полеглих захисників України»
- Едуард Бородай, представник Полтавського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки
- Ірог Мочалов, представник ГО «Полтавські родини полеглих захисників України»
- Марина Задніпрянська, військова психологиня
- Кирило Орлов, парамедик.
Партнери виставки: ГО «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО в місті Полтава», Mironenko design studio.
Формат заходу буде реалізований через організацію його он-лайн трансляції на офіційних сторінках музею та партнерів.  Відеоматеріали екскурсії рекомендовані до подальшого використання в просвітницько-виховних цілях навчальними закладами різних рівнів.

21 03 12 dobrovolci01

21 03 12 dobrovolci01

13 березня о 13.00 у Полтаві в стінах Полтавського краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбудеться презентація медіа проєкту про військових «Поєднані». На гостей чекає виставка постерів та показ фільмів про полтавців, які взяли участь у захисті України.
У всеукраїнському медіа проєкті за чотири сезони зібрано історії захисників і захисниць з усіх східних і південних регіонів України.  У Полтаві команда проєкту презентує 7 відео про героїв з Полтавщини з присвятою до Дня українського добровольця.

21 03 13 film

4 березня 2021 року об 11.00 год. у Полтавському краєзнавчому музеї відбудеться захід до 100-річчя від дня народження видатного археолога, дослідника Більського городища Бориса Андрійовича ШРАМКА.

З цієї нагоди запланована презентація іменного біографічного календаря з історичними світлинами та описом найвагоміших досягнень археолога, а також презентація Збірника наукових праць "Археологічні дослідження Більського городища – 2019"

21 03 04 shramko

Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського повідомляє:

30-го, 31-го грудня 2020 р. та 06.01.2021 р. музей не працює (вихідні дні);

01.01.2021р. музей обслуговує відвідувачів з 12:00 до17:00;

07.01.2021р. ми працюємо з 11:00 до 16:00.

Щиро вітаємо Вас з новорічними святами і нагадуємо, що у всі дні, крім вище зазначених,
музей працює згідно з робочим графіком. Чекаємо на зустріч!

Правила відвідування музею під час карантину
(у межах діючих карантинних обмежень «помаранчевої зони» та карантину «вихідного дня» для м. Полтава з 16.11. 2020 р.)
Обмеження діють згідно постанови Кабінету Міністрів України № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19” та рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в області від 13.11.2020 р.)
У музей дозволений вхід відвідувачам лише у засобах індивідуального захисту (масках).
Максимальна кількість відвідувачів, які можуть одночасно перебувати в експозиційній залі - не більше 1 людини на 10 квадратних метрів, на відстані 1,5 м між кожним відвідувачем.
Кількість відвідувачів у групі під час екскурсійного обслуговування не повинна становити більше 5 осіб, а кількість відвідувачів у «Кімнаті унікальних експонатів» - не більше 3 осіб.
У рамках дотримання рекомендацій МОЗ України у музеї діють такі профілактичні заходи:
- термоскринінг;
- встановлені дезінфікуючі дозатори, санітарні килимки на вході до музею;
- маркування на підлозі та пішохідних доріжках для дотримання правил соціального дистанціювання;
- дезінфекція пристроїв з кнопками управління, внутрішніх та вхідних дверей у залах музею.
Додатково до обмежень, передбачених відповідно до ,,помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки, на території Полтавської області заборонена діяльність закладів культури у вихідні дні, тому з 16.11.20 змінено графік роботи музею – у суботу і неділю музей не працює.
Адміністрація музею приносить вибачення за тимчасові незручності, пов’язані з обробкою експозиційних залів дезінфікуючими засобами.
Адміністрація