Анонси

2 березня 2020 р. відбудеться четверта наукова конференція «Село Жуки – батьківщина літописця  Самійла Величка»

20 03 02 velychko01

 Програма конференції 

 

21 лютого 2020 року з нагоди відзначення Міжнародного дня екскурсовода науковці Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського запрошують відвідувачів на цикл авторських тематичних екскурсій. Графік проведення:

20 01 21 ekskursovod

 

Шановні відвідувачі та гості нашого міста!
19 січня 2020 року Полтавський краєзнавчий музей
імені Василя Кричевського працює
з 10:00 до 17:00.


17 січня 2020 року Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського з технічних причин не буде приймати відвідувачів.

Дякуємо за розуміння.

Адміністрація.

13 січня об 11-й годині у фойє Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбудеться театралізоване етнографічне дійство «Полтавська щедрівка», присвячене народним традиціям зустрічі Нового року.

Приєднуйтесь до святкування у Полтавському краєзнавчому!

19 12 09 tysha

Співробітники Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського запрошують учнів та вчителів молодшої школи навчальних закладів міста і області взяти участь, під час зимових канікул, у навчально- виховних інтерактивних заходах: «Оманлива тиша зимового лісу» та «З чумаками на ярмарок!». Захід «Оманлива тиша зимового лісу» розрахований на учнів 2-х класів і ознайомить дітей з особливостями життя тварин взимку, а школярі 3-х класів отримають уявлення про чумацький промисел і його значення для економічного розвитку Полтавщини І-ї пол. ХІХ ст. Ігрові складові заходу - різноманітні конкурси, ігрові завдання, вікторини – нададуть змогу учасникам закріпити отримані знання, виявити кмітливість, вміння аналізувати інформацію, швидко реагувати, самостійно приймати рішення, працювати в команді. Заходи сприяють формуванню у дітей поваги до історії рідного краю, любові і дбайливого ставлення до його природних ресурсів, розумінню особливої відповідальності за історичне минуле своєї країни. і сучасне ставлення до її природи.

Важливою умовою участі у заходах є наявність попереднього замовлення, яке можна зробити за телефоном: 56-23-69. Заходи можна замовити на будь-який день тижня, окрім середи і четверга.