Правила відвідування музею під час карантину

Правила відвідування музею під час карантину
(у межах діючих карантинних обмежень «помаранчевої зони» та карантину «вихідного дня» для м. Полтава з 16.11. 2020 р.)
Обмеження діють згідно постанови Кабінету Міністрів України № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19” та рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в області від 13.11.2020 р.)
У музей дозволений вхід відвідувачам лише у засобах індивідуального захисту (масках).
Максимальна кількість відвідувачів, які можуть одночасно перебувати в експозиційній залі - не більше 1 людини на 10 квадратних метрів, на відстані 1,5 м між кожним відвідувачем.
Кількість відвідувачів у групі під час екскурсійного обслуговування не повинна становити більше 5 осіб, а кількість відвідувачів у «Кімнаті унікальних експонатів» - не більше 3 осіб.
У рамках дотримання рекомендацій МОЗ України у музеї діють такі профілактичні заходи:
- термоскринінг;
- встановлені дезінфікуючі дозатори, санітарні килимки на вході до музею;
- маркування на підлозі та пішохідних доріжках для дотримання правил соціального дистанціювання;
- дезінфекція пристроїв з кнопками управління, внутрішніх та вхідних дверей у залах музею.
Додатково до обмежень, передбачених відповідно до ,,помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки, на території Полтавської області заборонена діяльність закладів культури у вихідні дні, тому з 16.11.20 змінено графік роботи музею – у суботу і неділю музей не працює.
Адміністрація музею приносить вибачення за тимчасові незручності, пов’язані з обробкою експозиційних залів дезінфікуючими засобами.
Адміністрація