Запрошуємо на фотовиставку до Дня журналіста

Кореспонденти, репортери, редактори. Радійники, газетярі, телевізійники... Вони різні, але їх об'єднує спільний «діагноз» – небайдужість в кубі. Журналіст – більше ніж просто професія. Це покликання, «хвороба», сенс життя. І, власне, саме життя давно стало професією. Гостре, влучне слово, що б’є в десятку, вміння опинитися у епіцентрі подій, у кожній людині розгледіти особистість. Побачити у здавалося б простих і буденних речах щось незвичне і оригінальне. З дитячою щирістю захоплюватися красою цього світу. Бути нетерпимим до суспільних хвороб, щоб не осміяти, але зробити спробу їх вилікувати.

Журналісти всюдисущі: вони спускаються у забій із шахтарями, піднімаються у небо разом із пілотами, сміливо рушають у відкрите море. Все для того, щоб уловити, закарбувати та поділитися із навколишніми справжньою картиною Всесвіту. Їх можна сміливо назвати літописцями сьогодення, але справедливо й те, що вони нині творять майбутнє України.

У світлинах, зібраних на виставці – невеличкий зріз життя самих журналістів, героїв їхніх публікацій та сюжетів, оточуючого світу – водночас складного, жорсткого, але й гармонійного, Божого.

17 06 06 jurnalist