До 120-й річниці з Дня народження відомого вченого Юрія Кондратюка

17 06 21 kondratuk

21 червня 2017 року о 15.30 в Полтавському музеї авіації і космонавтики спільно з Військовим коледжем сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій та Полтавською обласною універсальною науковою бібліотекою імені І.П.Котляревського відбудеться ювілейний захід, присвячений 120-й річниці з Дня народження відомого вченого Юрія Кондратюка (Олександра Шаргея).

За участі почесних гостей, 12-ти прапороносців і парадної групи курсантів (50 осіб) відбудеться виступ та урочисте покладання квітів до пам’ятника Ю.В.Кондратюку.

В приміщенні музею відбудеться урочисте відкриття виставки «Повернення імені». Вперше в світі відвідувачам будуть продемонстровані унікальні документи і висновки криміналістичної експертизи(оригінали зберігаються в архіві Інституту історії природознавства і техніки), яка вперше засвідчила, що Олександр Шаргей і Юрій Кондратюк – одна особа, буде продемонстроване унікальне прижиттєве видання – книга Юрія Кондратюка «Завоювання міжпланетних просторів» (1929 р), з дарчим написом О.А.Леонова;

та спільної виставки організованої з Полтавською обласною універсальною науковою бібліотекою імені І.П.Котляревського «Космічний геній України», в якій будуть представлені унікальні друковані видання з фондосховища та книгозбірні ПМАіК та праці присвячені постаті Ю.Кондратюка (О.Г.Шаргея) з ПУНБ ім. І.П.Котляревського.

В рамках заходу відбудеться демонстрація документального кінофільму ОТДРК «Лтава» «Траєкторія долі Юрія Кондратюка» (автор В.В.Дряпак), а також усім гостям буде проведено безкоштовну екскурсію.