Виставка малюнків учнівської та студентської молоді «Чорнобильська катастрофа - 30 (+1) років опісля, що далі?»

До виставки відібрано 79 кращих малюнків, які, в особливий, творчий і зворушливий спосіб виражають наслідки атомної катастрофи; передають особистий біль, переживання і страх, а також прагнення підростаючого покоління щодо кращого майбутнього.

Стартувала мобільна виставка у Чорнобилі в рамках заходів відкриття Арки над старим саркофагом зруйнованого реактора ЧАЕС, а  також була представлена у Відні, Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Луцьку та Рівному, Дніпрі.

Проведення виставки має за за мету привернення уваги до наслідків Чорнобиля і мобілізацію зусиль громадськості в Україні для сталого розвитку і збереження життя.

Ключові завдання Виставки тотожні до завдань Всеукраїнського конкурсу  Екобюро УГКЦ «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля – що далі?», а саме: зберегти живу пам'ять про Чорнобильську катастрофу, розвинути у дітей та молоді чутливість до ризиків модерних технологій, сприяття формування відповідальності за створений Богом світ.

Проводиться під патронатом Мінприроди України та за підтримки єпархіальних та екзархальних референтів, Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА.