На захист безневинних

9 грудня 2019 року у залі № 22 Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбувся захід «На захист безневинних», присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їх гідності та попередження цього злочину.

Відзначення цього дня пов’язане з прийняттям Конвенції про попередження злочину геноциду і покарання за нього, серед учасників якої є Україна.

Присутні обговорили ознаки злочину геноциду, його небезпеку для світової спільноти. Серед шляхів подолання та попередження цього явища визначили широке інформування, громадське обговорення, міжнародну протидію злочину і підтримку постраждалих.

Ієромонах Православної церкви України Іван Луценко провів панахиду за загиблими від геноцидів. Згодом у короткому зверненні він закликав не ховатися від правди про трагічні події, обговорювати їх у родинах, пояснювати дітям, щоб надалі запобігти приходу злочинної влади.

На заході були присутні науковці, члени національних громад Полтавщини, представники влади і духовенства, небайдужі полтавці.

19 12 09 na zahyst01

19 12 09 na zahyst01

19 12 09 na zahyst01

19 12 09 na zahyst01