«Кобзар і сьогодення»

7 березня 2020 року в залі № 22 Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації пройшов благодійний захід «Кобзар і сьогодення».

На зустріч до закладу прийшли представники родин загиблих у військовому конфлікті на сході країни, громадські активісти, вихованці Української академії лідерства. Серед запрошених був гість із Києва – український режисер, актор і музикант Олесь Санін.

Учасників заходу привітала директор Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Валентина Вождаєнко.

Організатори запропонували присутнім пригадати улюблені рядки з поезій Тараса Шевченка, познайомили з творчістю полтавського художника, заслуженого майстра народної творчості України Івана Новобранця, у виконанні якого прозвучали народні думи під супровід ліри.

Родзинкою заходу стала зустріч з українським режисером, актором, музикантом Олесем Саніним. Йому розповіли про видатних полтавців, пов’язаних із творенням національного мистецтва. Потім О. Санін відповів на запитання присутніх. Митець висловився з приводу подій українського сьогодення, поділився спогадами про роботу над художнім фільмом «Поводир, або Квіти мають очі», розкрив деякі творчі плани. Полтавці подякували гостеві за щиру розмову.

Завершився вечір екскурсією до скарбниці Полтавського краєзнавчого музею, яку для Олеся Саніна провів директор закладу, заслужений працівник культури України Олександр Супруненко.

20 03 07 povodyr01

20 03 07 povodyr01

20 03 07 povodyr01

20 03 07 povodyr01

20 03 07 povodyr01

20 03 07 povodyr01