Великодні традиції.

Багатовікові традиції святкування Великодня мають велике значення для українців, однак цього року заради власної безпеки і безпеки ближніх залишайтеся вдома.

Великдень – дуже давнє свято, що відзначалось ще тисячі років тому та символізувало прихід весни, тепла, нового господарського сезону. Великдень пов’язували з початком жнив. Християни ж вклали в цей день інший сенс, відзначаючи воскресіння Христа! На Великдень важливе значення мало святкове частування: крашанки, які за давньою традицією укладали на пророслу зелень (овес, пшеницю), паска, пряники, м’ясо. Така їжа в народній свідомості наділялася надприродним значенням і особливою силою. Залишки освячених в церкві яєць, пирогів і м’ясних страв (кістки) закопували в полі або залишали для використання в різних обрядах. Одне пасхальне яйце зберігали до початку сівби. Його брали з собою йдучи перший раз сіяти, щоб врожай був багатим. Освячений на Великдень ритуальний хліб у багатьох місцях вважався оберегом від злих духів і ліками від хвороб. Яйце у народній традиції сприймалося як символ сонця та світу (макрокосму) взагалі, воно, подібно до насіння, наділялося здатністю зберігати і передавати життя, а тому саме по собі уособлювало ідею воскресіння. З крашанкою було пов’язано велика кількість обрядів, повір’їв і звичаїв. Серед селян панувало переконання, що кожен, хто помре на Великдень, безперешкодно потрапляє прямо в рай, яким би грішником він не був.

Для українців Великдень – основне річне свято, де відповідним чином використовували вогонь. Ми знаємо про життєдайну силу віфлеємського вогню, але і в українців була традиція загасити вогонь і запалити новий, який добували ще прадавнім способом тертя. Приготування пасок і всіх страв до великоднього столу відбувалося саме за допомогою цього вогню. Також, існувало уявлення, що предки присутні за великоднім столом родини.

Святкування Великодня мало і свої регіональні особливості. В селі Котельва на Великдень робили ліхтарі на кшталт китайського ліхтарика, які називали пузирями. Їх вивішували по периметру огорожі церкви та в кожному дворі на дереві. Кошик на Полтавщині зазвичай складався з крашанок, шматочоку ковбаски, сала, бекону або запеченого м’яса, мішочку з пшоном, пиріжків і хрону.

Попри традиції та звичаї, заради безпеки, святкуємо цього року вдома! Щиро вітаємо всіх із Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо всім радості, здоров'я, добробуту і благополуччя. У такий складний для України та світу час, хай береже нас Господь! Христос Воскрес!

20 04 19 velykden