З Днем народження

Сьогодні, 26 червня, свій день народження відзначає заступник директора з наукової роботи Полтавського краєзнавчого музею  імені Василя Кричевського, історик, бібліограф, музейник, заслужений працівник культури України Володимир Олександрович Мокляк.

Від імені всього колективу співробітників Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського щиро вітаємо Вас, вельмишановний Володимире Олександровичу, з Вашим святом. Не одне десятиліття віддано Вами служінню вітчизняному краєзнавству. Це – особливе, сердечне покликання. Адже щодня як історик, архівіст, краєзнавець, занурюєтеся Ви у глибочінь часу й ніби проживаєте зі своїм народом заново радісні та гіркі хвилини. Подекуди це потребує мужності, високого громадського почуття. Але ж без Ваших розвідок неможливо відновити зв'язок поколінь, створити живий, ваблячий образ Полтавського краю, запропонувати землякам науково вивірений погляд на майбутнє.

Зичимо Вам, шановний імениннику, нових звершень у царині краєзнавства. Бо ж знаємо: воно для Вас не лише професія, а й позиція і доля.

Доброго Вам здоров’я, вельмишановний Володимире Олександровичу, й усіляких гараздів!

20 06 26 moklyak book