Презентація книги

13 серпня 2020 року на подвір’ї Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського пройшла презентація популярного видання «Зовсім не страшна книга». Організували захід представники громадської організації «Полтавська платформа». На зустріч з полтавцями запросили автора книги, харків’янку Анастасію Леухіну.

Гостя розповіла присутнім про задум і зміст свого твору, висловила подяку благодійникам і волонтерам, які допомогли в реалізації проекту. Мета книги – донести до читацького загалу проблеми людей з важкими або

невиліковними хворобами, їх родин, сформувати психологічну готовність до викликів долі. А. Леухіна зібрала невигадані історії хворих, а також поради психологів та лікарів щодо реагування на біду, наважилася розповісти і про власні переживання.

Матеріали збірки викликали жвавий інтерес присутніх. Учасники зустрічі, серед яких медики, психологи, організатори паліативної допомоги, соціальні працівники, ділилися наболілим, обмінювалися думками і порадами з автором книги. Зійшлися на тому, що «Зовсім не страшна книга», може бути корисною кожній людині, адже усі прагнуть берегти здоров’я. За традицією, завершуючи спілкування з полтавцями, Анастасія Леухіна подарувала примірник своєї збірки бібліотеці Полтавського краєзнавчого музею.

20 08 13 kniga01

20 08 13 kniga01