Фотокомпозиція з виставки В.С.Короткова «Полтава – квітуче серце України»

Багато років співпрацює з культурно-освітніми установами Полтави фотохудожник Володимир Сергійович Коротков. Неодноразово його персональні виставки експонувалися у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського. Та й сам музей, його ошатна будівля, інтер’єри, паркова зона навколо ставали джерелом натхнення нашого земляка.

Володимир Коротков починав як фотограф-аматор. Інженер за фахом, віддавав улюбленому заняттю увесь вільний час. І зараз він не пориває з фотосправою, вдосконалює майстерність, знаходить шанувальників свого таланту серед представників творчої інтелігенції, полтавських освітян та музейників.

Нещодавно виставку робіт В.С.Короткова було розгорнуто у літературно-меморіальному музеї І.П. Котляревського. Автор презентував полтавцям світлини, що відображають мальовничі куточки Полтави: її природу, історичні пам’ятки, церковні будівлі. Твори, представлені цього разу, втілюють поетичне відчуття майстра, його намагання у різнобарв’ї природних кольорів, побачити неповторність краєвидів полтавського краю з його розміреною ритмікою, ліризмом, усамітненістю.

Особливо приваблюють фото старовинних споруд Хрестовоздвиженського монастиря. Показуючи велич древніх стін, фотомайстер водночас передає зв'язок традицій зодчества, минулих і нинішніх у ландшафті міста. І тим самим ніби поєднує епохи, знаходить у них осердя одвічності.

20 10 03 korotkov01

20 10 03 korotkov01