До дня працівників освіти!

Шановні працівники освіти!

Колектив Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського щиро вітає вас з професійним святом і бажає творчої наснаги, здоров’я, достатку!

Впродовж багатьох років музейники активно співпрацюють з різними освітніми організаціями області. У співробітництві з вчителями і викладачами міста та області ми впроваджуємо в життя довгострокові програми «Музей-школі», «Музей-дітям». В рамках діючих програм реалізуються освітні, наукові, патріотично-виховні функції музею. Оглядові та тематичні екскурсії, інтерактивні навчальні заходи, майстер-класи, наукові конференції, семінари, зустрічі з видатними сучасниками, концерти, фестивалі та багато інших форм культурно-освітньої роботи використовують наукові працівники музею для популяризації знань про природу, історію, культуру нашого краю.

Сьогодні ми здійснюємо дослідження в галузі музейної педагогіки, створюємо та апробуємо нові методики і програми роботи з різними категоріями відвідувачів. Наукові працівники розуміють необхідність пошуку нових форм і видів роботи з дитячою аудиторією. Запроваджуються нові інтерактивні форми спілкування з дітьми, із застосуванням ігрових, театралізованих елементів під час заходів, використовуються комп'ютені технології.

Інтерактивні елементи спілкування між учасниками заходів та ведучими допомагають відвідувачам яскравіше уявити певну історичну епоху, відчути її особливості, зрозуміти важливі етапи історичного розвитку нашої держави. Ігри, конкурси, інтелектуальні розваги для дітей молодшого віку сприяють кращому засвоєнню отриманої навчальної інформації, розвивають їх пошукові і творчі здібності. Учні та вчителі місцевих шкіл завжди із задоволенням беруть участь у майстер-класах з виготовлення писанки, декоративних прикрас із бісера та воску, виготовлення фігурок пташок із дріжджового тіста, керамічних виробів. Ми вдячні вчителям та викладачам за організацію і участь в наукових інтерактивних заходах: «Поетична палітра Василя Симоненка», «На козацькій чайці – у синєє море», «Разом з М.В. Гоголем – на хутори!», «Оманлива тиша зимового лісу», заходу-рексієму «Вонгонь скорботи» та ін.

Запрошуємо працівників освітньої галузі провести у нашому закладі власний урок, круглий стіл, конференцію або інший захід. Дозвольте також повідомити, що музей гостинно надає приміщення для урочистого нагородження переможців різноманітних конкурсів, вручення атестатів, дипломів, святкового привітання учасників всеукраїнських змагань.

Ми відкриті до діалогу, нових пропозицій та ідей. Двері музею відчинені для вас, дорогі відвідувачі!

Замовляйте лекції та тематичні екскурсії, завітайте на заходи, впроваджуйте власні ініціативи на теренах музейного простору!

Зі святом вас, шановні працівники освіти!
Найкращих вражень від життя!

Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського
з повагою, вдячністю та надією на майбутню співпрацю.

20 10 04 den znan01

20 10 04 den znan01

20 10 04 den znan01

20 10 04 den znan01

20 10 04 den znan01

20 10 04 den znan01

20 10 04 den znan01

20 10 04 den znan01

20 10 04 den znan01

20 10 04 den znan01