Видання музею з кулінарії

Культура харчування є невід’ємною частиною багатогранної культури народу, прояв його зв’язку з довкіллям, світоглядними уявленнями різних поколінь. Цю думку розвивають етнографи Марія Пісцова та Наталія Сахно – автори науково-популярних брошур, нещодавно виданих Полтавським краєзнавчим музеєм імені Василя Кричевського. Йдеться про серію публікацій під загальною назвою «Музейна корчма. Традиції полтавської страви» (вийшли друком у харківському видавництві «Майдан»). Пропонуються автентичні полтавські рецепти борщу, капусняка, юшок та супів.

У вступному слові науковці музею пояснюють, що дослідження відбувалося методом анкетування. Зверталися до мешканців сіл і міст області. Попрацювали і над літературою з історії української кулінарії. Завдання полягало не лише в тому, аби зібрати сімейні рецепти приготування їжі, але й у тому, щоб з’ясувати, як еволюціонує традиція харчування, що на неї впливає, чи засвоюється досвід господарювання новими поколіннями.

Видання розраховані на широке коло читачів, передусім краєзнавців, які цікавляться самобутньою культурою українського народу. Знадобляться вони й домогосподаркам. Придбати книги «Традиційні полтавські страви» − «Борщі. Капусняки» та «Юшки, супи» можна буде у музейному кіоску після закінчення карантину.

20 11 13 korchma01

20 11 13 korchma01