До сторіччя Полтавського державного агарного університету

Бібліотека Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського отримала чудовий подарунок – історико-презентаційне видання «Полтавська державна аграрна академія. 100 років звершень».

Гарно ілюстрована, насичена різноманітною інформацією книга присвячена діяльності одного із знаних в Україні та за її межами навчального закладу – Полтавській державній аграрній академії (нині університетові). До роботи над виданням долучилися провідні науковці й педагоги, а також кращі випускники закладу. Серед них – ректор університету, професор Валентина Аранчій, професор Микола Опара, професор Григорій Лапенко, доцент Віктор Самородов та інші.

Автори висвітлюють історію академії, головні тенденції та особливості її діяльності на різних етапах, презентують сучасні здобутки колективу. На сторінках ювілейного примірника знайшла відображення робота усіх підрозділів. А це не лише навчальні факультети та їх персонал, але й допоміжні структури, що разом з усіма працюють на спільний результат. Окремий розділ присвячено випускникам університету, які досягли успіхів на професійній ниві завдяки отриманій у ньому освіті.

Книга розрахована на широке коло читачів.

20 11 19 pdda 100 01

20 11 19 pdda 100 01

20 11 19 pdda 100 01

20 11 19 pdda 100 01