Патріотично-партнерський проєкт «Добровольці»

З 12 по 21 березня 2021 р. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського Буде проводитися обласний патріотично-партнерський проєкт «Добровольці», присвячений Дню українського добровольця. У ньому беруть участь громадські активісти, представники влади, ЗМІ, кадети Полтавського Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації.

До свята підготовлено виставку «Доброволець», частиною якої є стенди «Загинули, захищаючи територіальну цілісність України». На них представлена інформація про 213 наших земляків, що загинули, захищаючи Батьківщину з 2014 р. по березень 2021 р. Вони розроблені за хронологічним принципом, за датою загибелі воїна,старшим науковим співробітником Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Іриною Тарасу. Також працівники музею Наталія Кузьменко, Ірина Тарасу, Олександр Лимар постійно ведуть облік загиблих, тримають зв'язок з районами області, ОТГ, військкоматами.

Стенди є частиною оформлення патріотичних заходів, які відбуваються в музеї, інших культурно-освітніх закладах міста та під час обласних урочистостей. Головна мета створення своєрідного меморіалу, так само, як і заходу «Добровольці» загалом – збереження пам’яті про загиблих земляків.

Ознайомитися з їх змістом може кожен відвідувач сайту та офіційних сторінок у соціальних мережах Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

21 03 12 banner ato new print 1