Відкриття нового постійно діючого розділу експозиції, присвяченого подіям в АТО

19 липня 2017 року в Полтавському музеї авіації і космонавтики відбулося урочисте відкриття нового постійно діючого розділу експозиції, присвяченого подіям у зоні антитерористичної операції.

Запрошені до участі військові, музейники, представники громадськості та мас-медіа Полтави.

З метою сприяння вихованню в молодого покоління національної свідомості, патріотизму, любові до рідного краю, свого народу, забезпечення духовної єдності поколінь і призначений збереженню та вивченню матеріальної і духовної культури.

Виступлти запрошені на відкриття розділу експозиції гостій: заступника директора з фондової роботи Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського Годзенка В.Д.; заступника командира 18-ї окремої бригади армійської авіації майора Євгена Кульбіди; представника центрального органу газети «Народна армія» підполковника Володимира Лазарєва; представника обласного воєнкомату капітана Міклуша; представника командування 18-ї окремої бригади авіації ЗСУ майора Вишневського; добровольця Олега Смірнова, військового капелана, волонтера Валерія Тіпенка.

Військовослужбовці, добровольці й волонтери розповіли про свій досвід участі у подіях в АТО, про предмети, які вони подарували музею і які стали оригінальними експонатами нового розділу експозиції.

Під час заходу представник командування 18-ї окремої бригади авіації ЗСУ майора Вишневського передав до музейної збірки, присвяченої учасникам і подіям в АТО, ще один цікавий експонат – емблему окремої 18-ї бригади армійської авіації.

Хвилюючим також був виступ волонтера В. Тіпенка, який залучив до волонтерської діяльності свою онуку-підлітка, яка також брала участь у заході.

Микита Кашницький подарував музею нещодавно видану книгу «АТО. Байки», написану ним у співавторстві з Володимиром Бульбою. Молоді українські автори написали цю книгу на основі реальних подій в АТО.

Для учасників заходу було проведено безкоштовну екскурсію по залах музею.

 

17 07 19 ato01

17 07 19 ato01

17 07 19 ato01

17 07 19 ato01

17 07 19 ato01

17 07 19 ato01

17 07 19 ato01

17 07 19 ato01

17 07 19 ato01