Фестиваль MERIDIAN POLTAVA

7 червня 2018 року у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського презентували міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN POLTAVA. Задум форуму, як пояснив його директор Олександр Ткаченко, полягає в тому, аби оновити культурне життя міста й області, надати творчого імпульсу мистецьким починанням талановитої молоді.

Фестиваль триватиме з 8 по 10 червня 2018 року. Літературно-мистецькі події розгорнуться у Полтаві, Решетилівці, на Полі Полтавської битви. Полтавщину відвідають і представлять свої твори поети України, Швеції, Німеччини. У програмі також мультимедійні проекти та концерти. Власне у краєзнавчому музеї заплановані презентації творів Юрія Андруховича та Каті Петровської. Поспілкуватися з ними можна буде вдень 9 червня.

Досвідом організації міжнародних поетичних зустрічей поділився гість із Чернівців – президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ – Святослав Померанцев.

Фестиваль MERIDIAN POLTAVA започатковано за фінансової підтримки Полтавської обласної державної адміністрації та обласної ради, Посольства Швеції в Україні. Основу для співпраці громадськості, влади і бізнесу вбачає в новому проекті голова облради Олександр Біленький, який взяв участь у презентації.

Організатори фестивалю подарували Полтавському краєзнавчому музею імені Василя Кричевського твори учасників MERIDIAN POLTAVA, які з вдячністю прийняв директор закладу Олександр Супруненко.

18 06 07 meridian01

18 06 07 meridian01

18 06 07 meridian01

18 06 07 meridian01