Завітали представники Національного-державного історико-культурного заповідника «Глухів».

20 липня 2018 р. до Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського завітали представники Національного-державного історико-культурного заповідника «Глухів». Це один з найбільших закладів в Україні, що презентують пам’ятки історії та архітектури ХVІІІ – ХІХ століть. У заповіднику ведеться робота з вивчення, охорони, збереження культурної спадщини регіону. Серед пріоритетів – дослідження історичних зв’язків між Сіверщиною (Сумська область) і Полтавщиною – відомими центрами козацького самоврядування.

Співробітники Полтавського краєзнавчого музею радо зустріли глухівців, провели для них оглядову екскурсію, ознайомили з експозиціями та виставками, розгорнутими в музеї. До речі, обидва заклади плідно співпрацюють у науковій царині: публікації полтавців друкують часописи заповідника і навпаки.

Гості подарували полтавцям наукові видання, у яких беруть участь, та рекламні буклети про старожитності Сумщини. В свою чергу, полтавські музейники піднесли колегам випуски наукових збірників «Полтавський краєзнавчий музей: Маловідомі сторінки історії, музеєзнавство, охорона пам’яток» і туристичні путівники краєзнавчим музеєм.

Дружня зустріч завершилася спільним фотографуванням гостей із Глухова й працівників Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

18 07 20 gluhov01

18 07 20 gluhov01

18 07 20 gluhov01