Мистецька акція «Шануймо своє, українське!».

22 серпня 2018 року напередодні державних свят – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України у внутрішньому дворі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбулася мистецька акція під гаслом «Шануймо своє, українське!». Ініціатором акції став Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації.

Мета заходу – виховання патріотичних почуттів, усвідомлення унікальності і величі України та її народу.

До художньої композиції увійшли виступи відомих музичних колективів і солістів Полтави, демонстрація колекцій народних вишиванок і сучасного одягу, фрагменти просвітницьких фільмів про духовні обереги українського народу тощо. Кожний мистецький блок видовища розпочинався відеопривітаннями знаних полтавців: голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка, ректора Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка Миколи Степаненка, директора Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Олександра Супруненка та ін.

Співробітники Полтавського краєзнавчого музею взяли найактивнішу участь у підготовці і проведенні акції: територія внутрішнього двору була оформлена інформаційними банерами, прикрашена композиціями з колосків та квітів; працював імпровізований кіоск, де можна було придбати туристичні довідники та матеріали наукових розвідок за участю співробітників музею; за бажанням гостей для них проводили екскурсії музеєм та фотографування.

Працівники закладу разом із гостями відгукнулися на заклик зібрати кошти для придбання бронежилету, який планується передати в діючу армію.

Мистецька акція пройшла на високому ідейно-художньому та організаційному рівні.