Пройшов виховний патріотичний захід, присвячений річниці Революції Гідності.

20 листопада 2018 року у залі № 22 Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського пройшов виховний патріотичний захід «Ми просто йшли; В нас не було зерна неправди за собою», присвячений річниці Революції Гідності.

До музею завітали студенти Полтавських медичного та комерційного коледжів, курсанти військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації.

Зі вступним словом до присутніх звернулася завідувач науково-дослідного експозиційного відділу новітньої історії Валентина Клочко. Вона нагадала молодим слухачам про головні віхи та значення подій на майдані в листопаді 2013 року.

Гостям закладу було продемонстровано документальний фільм про Революцію Гідності, інші візуальні матеріали: фотографії, колажі, плакати, пов’язані з нею.

До підготовки заходу долучилися співробітники науково-дослідного експозиційного відділу новітньої історії та наукового відділу освітньої роботи краєзнавчого музею .

Зустріч із учнівською молоддю відбулася в рамках традиційних контактів Департаменту культури і туризму облдержадміністрації, Полтавського краєзнавчого музею з навчальними закладами міста.

18 11 20 revol01

18 11 20 revol01

18 11 20 revol01

18 11 20 revol01