Вечір пам’яті Алли Олександрівни Ротач

30 листопада 2018 року у залі №22 Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбувся вечір пам’яті музеєзнавця, старшого наукового співробітника літературно–меморіального музею І.П.Котляревського Алли Ротач.

Літературно–музичну композицію «Крізь роки любові й болю», присвячену їй, підготувала і провела кандидат філологічних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету Ганна Радько. У заході також узяли участь: Олександр Ротач – архітектор, краєзнавець, син Алли Олександрівни; провідний науковий співробітник літературно – меморіального музею І.П.Котляревського Євгенія Стороха; викладачі та студенти Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка та педагогічного університету. Вони познайомили гостей музею з основними віхами життя Алли Ротач, поділилися спогадами про неї як про знавця музейної справи, щиру і добру людину. Чільне місце у розповіді про Аллу Олександрівну було відведено її родині: батькам, чоловікові – відомому літературознавцю Петру Ротачу.

З вуст організаторів вечора прозвучала думка про велике виховне значення меморіальних заходів, присвячених видатним полтавцям – нашим сучасникам, життя яких було і залишається взірцем громадянського і професійного служіння Батьківщині.

18 11 30 rotach01

18 11 30 rotach01

18 11 30 rotach01

18 11 30 rotach01

18 11 30 rotach01