Творче громадське об’єднання «Гілея» відзначає 20 років із часу заснування

9 грудня 2018 року у залі № 22 Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбувся концерт, присвячений 20–річчю з часу заснування камерного хору «Гілея» Творчого громадського об’єднання «Гілея».

На початку дійства учасників колективу тепло привітала заступник директора Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Інна Шерстюк. Вона підкреслила важливість діяльності хору як популяризатора традицій православної і народної музики на теренах Полтавщини й України загалом.

Кращі учасники «Гілеї», зокрема, Світлана Гогохія, Ганна Куриленко, Віктор Бур’ян, Наталія Богдан були нагороджені почесними грамотами облдержадміністрації.

Ювілейну програму камерного хору «Гілея» склали твори вітчизняної духовної музики, світової класики, народні пісні.

Учасники колективу з вдячністю згадали засновника хору Павла Лиманського, чиї підходи до хорового співу намагаються наслідувати у своїй творчості.

У заході також узяли участь друзі і колеги камерного хору «Гілея»: ансамбль «Свят–коло» з Києва, артисти Лідія Кретова, Катерина Юрченко та інші. Концерт пройшов при повному аншлазі й викликав щире захоплення полтавців.

18 12 09 gileya01

18 12 09 gileya01

18 12 09 gileya01

18 12 09 gileya01

18 12 09 gileya01