Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким та колегам Петра Киридона

19 01 28 kytydonКолектив Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського висловлює найщиріші співчуття рідним, близьким та колегам Петра Киридона, доктора історичних наук, професора кафедри історії України, заслуженого працівника освіти України. Петро Васильович багато років був викладачем історичного факультету Полтавського національного педагогічного університету, тривалий час працював проректором вишу.

Останнім часом Петро Васильович хворів, але ходив на роботу, викладав, писав наукові статті та книги. Тому для багатьох його смерть стала раптовою. Колеги згадують про нього як про порядну і чесну людину, яка завжди говорила правду.

Петро Киридон народився 12 березня 1961 року в Чернігівській області в сім’ї вчителів. у 1984 році закінчив Київський Національний університет імені Тараса Шевченка. Автор понад сотні наукових праць. Багато років працював у Полтавському педуніверситеті. Викладав такі навчальні курси, як новітня історія України, історія України, методика викладання історії у вищих навчальних закладах.