Наші видання-переможці на Загальнонаціональному конкурсі “Українська мова - мова єднання”

Минулого року в Одесі відбувся XIX Загальнонаціональний конкурс “Українська мова - мова єднання”, в якому взяли участь не лише представники з різних регіонів нашої держави, а й посланці зі США, Канади, Китаю, Індії, Ізраїлю, ряду європейських країн, включаючи Німеччину,Польщу,Болгарію. Зважаючи на таке представництво, можна стверджувати, що українська мова стає мовою єднання.

Днями стали відомі результати.

Приємно, що в цьому, одному з найпристижніших конкурсів з української мови в Україні та за її межами, не залишилися непоміченими і наукові пошуки та істричні дослідження наших колег.

Зокрема, лауреатом конкурсу у номінації “Пошук.Істина.Наука” став директор Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Олександр Борисович Супруненко за книгу “Тарас Шевченко і пам’ятники археології Полтавщини”.

Полтавському краєзнавчому музею імені Василя Кричевського також вручені лауреатські дипломи ще у двох номінаціях - “Країна. Витоки. Родовід” та “На видноті усього світу” за наукове видання “Звід пам’яток історії та культури України: Полтавська область.Шишацький район” і збірник наукових статей “Маловідомі сторінки історії; музеєзнавство,охорона пам’яток”.

Вітаючи колег, щиро бажаємо аби їхні доробки завжди були “на видноті усього світу”.

Колектив Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

19 02 14 dyplom01

19 02 14 dyplom01

19 02 14 dyplom01