засідання секції викладачів історії України

28 лютого 2019 року у залі № 16 Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського пройшло виїзне засідання обласної секції викладачів історії України, організоване навчально - методичним центром професійно-технічної освіти. Захід відбувся в рамках постійно діючої програми співробітництва музею і закладів освіти Полтавщини. Учасники засідання представили на розгляд колег методичні напрацювання, спрямовані на формування соціальних і громадянських компетентностей учнів на уроках історії України. Прозвучали пропозиції щодо запровадження новітніх методик навчально-виховної роботи, розв’язання проблемних питань освітнього процесу, зокрема у підготовці учнів до складання ЗНО з історії України.

Підбиваючи підсумки роботи секції, викладачі системи профтехосвіти ухвалили рекомендації, що дозволять поліпшити соціальні компетентності учнів, їх орієнтацію у глобалізованому світі.

За традицією, опісля засідання для гостей закладу були проведені тематичні екскурсії. Співробітники відділу новітньої історії Наталія Кузьменко та Олеся Васецька ознайомили педагогів з експозиційними матеріалами про історичне минуле Полтавщини. Зокрема, учасникам засідання представили унікальну виставку до ювілею Української Гельсінської групи «В’язні сумління. Український правозахисний рух 1970-1980-років».