Музейний фонд поповнився новими експонатами

Цими днями фонд Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського поповнився новими надходженнями. Більш як дві тисячі одиниць зберігання передав до музею відомий полтавський мистецтвознавець Віталій Миколайович Ханко.

Віталій Миколайович – давній друг музею, з яким його єднають наукова робота, краєзнавчі студії, просвітницька діяльність. Все свідоме життя він збирав, систематизував та зберігав документи, живописні та графічні роботи, інші матеріали про розвиток мистецтва на Полтавщині. Серед переданого – авторські роботи відомих полтавських митців І. Віцька, П. Волика, В. Трохимця-Мілютіна, П. Горобця та багатьох інших. Особливий інтерес викликає сімейний архів родини Ханків, де представлені документи, фото, творчі роботи членів родини, починаючи з кінця ХІХ ст.

За традицією у музеї буде створено іменний фонд В. М. Ханка, який, без сумніву, стане невичерпним джерелом інформації для музейників, науковців, краєзнавців та може бути використаний для побудови нових експозицій та виставок. Колектив Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського висловлює щиру вдячність Віталію Миколайовичу за щедрий подарунок і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

19 03 29 hanko01