Презентація бібліографічного показчика Віталія Ханка

3 травня 2019 року у виставковому залі Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбулася творча зустріч з відомим полтавським вченим – мистецтвознавцем Віталієм Ханком.

Зі словами привітання до давнього друга полтавських краєзнавців звернувся директор музею, кандидат історичних наук Олександр Супруненко. Про наукові розвідки В. Ханка, його участь у створенні енциклопедичних видань присутнім розповіли: старший науковий співробітник музею Галина Галян та літератор Рената Смирнова.

Головним приводом для спілкування науковців, краєзнавців, музейників цього разу стало формування фонду. Ханка у музеї, про що і доповіла присутнім головний зберігач фондів закладу Тамара Кондратенко. Фонд складуть матеріали з родинного архіву Ханків, збірка творів мистецтва, рідкісні видання, що впродовж життя збирав Віталій Миколайович.

У своєму зверненні до зібрання Віталій Ханко коротко розповів про витоки свого мистецького покликання, висловив сподівання на те, що разом із послідовниками його дослідницьких устремлінь і надалі працюватиме на ниві мистецтвознавства.

19 05 03 hanko01

19 05 03 hanko01

19 05 03 hanko01