Регіональний семінар «Оцінка потреб для зміцнення національного потенціалу України у розробці стратегії щодо охорони нематеріальної культурної спадщини».

11 липня 2019 року у залі №22 Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбувся регіональний семінар «Оцінка потреб для зміцнення національного потенціалу України у розробці стратегії щодо охорони нематеріальної культурної спадщини». Захід проходив у рамках реалізації проекту ЮНЕСКО з охорони НКС в Україні.

Мета семінару: визначити основні проблеми та потреби збереження нематеріальної культурної спадщини; розробити практичні рекомендації з імплементації Конвенції про охорону пам'яток нематеріальної культурної спадщини 2003 року.

До участі в обговоренні були запрошені представники різних державних установ, ОТГ, сільських та селищних рад, науковці, працівники музеїв, керівних органів області.

Проблематика семінару торкалася питань збереження культурної спадщини Полтавського регіону, їх інвентаризації та, у зв’язку з цим, базових концептів відповідної конвенції ЮНЕСКО.

У роботі заходу, зокрема, взяли участь: директор Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА, міжнародний фасилітатор ЮНЕСКО Ілля Фетисов, регіональний представник українського центру культурних досліджень Ірина Каць, завідувач відділом Комунальної установи «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради Наталія Свиридюк.

19 07 11 seminar01

19 07 11 seminar01

19 07 11 seminar01

19 07 11 seminar01

19 07 11 seminar01

19 07 11 seminar01