Інформаційно-просвітницький тур по Полтавській області з питання опрацювання та апробації міжрегіонального маршруту «Стежками мандрівного філософа»

23 липня 2019 року у рамках підготовки до 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди пройшов інформаційно-просвітницький тур по Полтавській області з питання опрацювання та апробації міжрегіонального маршруту «Стежками мандрівного філософа», організований Департаментом культури і туризму Полтавської облдержадміністрації. У повному обсязі подорож пов’язує пам’ятні місця життя і діяльності видатного філософа на території одразу трьох областей – Полтавської, Харківської і Сумської, тому до загалу приєдналися представники всіх зацікавлених сторін.

Під час презентації полтавської частини учасники туру проїхали з Полтави до Лохвиці, де поклали квіти до пам’ятника Г. Сковороді та відвідали Лохвицький краєзнавчий музей його імені. Згодом шлях проліг на батьківщину філософа, до селища Чорнухи, де у ході екскурсії з елементами театралізації присутні познайомилися з експозицією Чорнухинського літературно-меморіального музею Григорія Сковороди, прогулялися меморіальною садибою, відвідали локацію «Сад божественних пісень».

Свої враження від побаченого і почутого, очікування та зауваження учасники висловили на «круглому столі», до якого приєдналися представники громадськості і влади Чорнухинського району. Під час обговорення прозвучали цікаві ідеї й конструктивні пропозиції, реалізація яких сприятиме успішності маршруту.

В організації та проведенні туру взяли участь наукові працівники Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Наталія Кузьменко, Олена Шиян і Леонід Кушнір.

19 07 23 skovoroda01

19 07 23 skovoroda01

19 07 23 skovoroda01

19 07 23 skovoroda01