Життя – це пісня, однак, як і кожна мелодія воно добігає свого кінця. Без пісні та музики не уявляв свого існування заслужений артист України Тарас Ілліч Духнич (1945–2019). Він все життя присвятив музиці — на сторінках його творчої біографії робота у Рівненській, Львівській, Кримській та Полтавській філармоніях, Полтавському музичному училищі імені М.В. Лисенка.

Полтавці з теплом згадують артистичну сім’ю Духничів: чудовий тенор артиста-вокаліста Полтавської обласної філармонії Тараса Ілліча та досвідченого мистецтвознавця і концертмейстра Ніну Миколаївну. А музиканти-професіонали досі дивуються його таланту поєднувати під час виступів спів та гру на трубі.

У побуті люди мистецтва теж полюбляють оточувати себе красою, тому у старому, але доглянутому будинку Духничів збереглися вишиті речі, квітчасті килими, різьблені меблі, народна кераміка, вироби з фарфору, а ще – бібліотека, до якої книги дарували діячі з усього колишнього Радянського Союзу.

Рідні Тараса Ілліча вирішили передати до Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського предмети його творчої спадщини, які найближчим часом будуть включені до музейного фонду і увічнять пам'ять видатного земляка. Музейники висловлюють щиру вдячність за нові надходження і використають їх у експозиційній і виставковій роботі.

19 08 08 dyhnych