Поет і місто

Осінь у м'яких теракотових капцях навшпиньки скрадається темними вуличками і дворами нашого міста. Хочеться тепла? Хочеться теплого слова? Хочеться теплого спілкування? Тоді тобі до нас)

У місті чутно ледь вловимий подих жовтого листя. Бо якщо уважно придивитися, то можна помітити доторк її руки на деревах і квітах.

Осінь не має віку. Вона має розказані нами історії у затишних міських кав'ярнях. Збирає наші загублені парасолі і таємниці. Нагадує нам про минуле літо, а ще про Любов, у якої теж немає віку і кінця.

Кажуть осінь пора поетів. Їм так пасує її неспішність.

У перші дні осені у дворику Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського буде по-літньому затишно.

На перехресті віків та історій, а також з нагоди 250-річчя від Дня народження батька (історичної постаті) української літератури Івана Котляревського у таємничому дворику Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського прозвучали вірші Полтавських і Лубенських поетів: Наталії Трикаш, Ганни Кревської, Інни Снарської, Марини Боровської, Раїси Плотникової, Світлани Оленець.

Захід супроводжувався акторською грою: Яна Штана Інна Керусова Вячеслав Лесик Marina Nedoborenko Олексій Орел Alona Mykolayenko Ірина Коноз GAnnusya Msc

Присутніх привітала із ювілеєм та початком осені директор Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Валентина Вождаєнко.

 19 09 06 poeziya01

 19 09 06 poeziya01

 19 09 06 poeziya01

 19 09 06 poeziya01

 19 09 06 poeziya01