Виробничо-наукова методична поїздка до м. Харкова

25 вересня 2019 р. науковці Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського і Полтавського музею авіації і космонавтики здійснили виробничо-наукову методичну поїздку до м. Харкова з метою ознайомлення з експозиціями Харківського історичного музею імені Миколи Сумцова, Харківського художнього музею, Музею археології Харківського національного університету імені Василя Каразіна та Державного музею природи ХНУ імені Василя Каразіна. Оскільки подорож відбулася напередодні Міжнародного дня туризму, особлива увага була приділена питанню інтеграції музеїв у туристичні маршрути.

Харківські колеги гостинно зустріли полтавців, познайомили з музейними експозиціями, повно і щиро відповіли на всі запитання екскурсантів. Отримані знання допоможуть науковцям підготуватися до майбутньої атестації.

Полтавські музейники висловили вдячність директорам харківських закладів Володимиру Цигульову, Валентині Мизгіній, Ірині Шрамко і Ростиславу Лунячеку за сприяння в організації подорожі.

Екскурсія відбулася за фінансової підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації (директор В. В. Вождаєнко).

19 09 25 kharkov01

19 09 25 kharkov01

19 09 25 kharkov01

19 09 25 kharkov01