Виставка В.Боняківського

11 жовтня 2019 року в Полтавському академічному музично-драматичному театрі ім. М.В.Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.

В рамках заходу у фойє другого поверху було розгорнуто виставку живописних робіт члена Полтавської обласної організації Національної спілки художників, воїна АТО – Валерія Боняківського.

16 жовтня 2014 року під час виконання бойового завдання він загинув. Був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно), медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України» (посмертно), відзнакою «За вірність народу України» I ступеня (посмертно).

В організації виставки В.Боняківського взяли участь і співробітники Полтавського краєзнавчого музею, адже у фондах закладу зберігаються деякі полотна художника. Разом з іншими творами: пейзажами, натюрмортами, портретами вони гідно представили доробок митця.

У презентації виставки взяла участь мама бійця Марія Карпівна, яка поділилася спогадами про сина, його мистецький талант, віхи творчого зростання.

19 10 11 bonakivskiy01

19 10 11 bonakivskiy01

19 10 11 bonakivskiy01

19 10 11 bonakivskiy01