«Кераміка щирих емоцій» Інни Гуржій

У залі 22-а Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського з 21 жовтня 2019 року відкрито персональну виставку «Кераміка щирих емоцій» Інни Гуржій.

Першою сходинкою Інни Гуржій до здобуття професійної освіти було навчання в Миргородському керамічному технікумі імені Миколи Гоголя за спеціальністю «Декоративно-прикладне мистецтво», далі вона вступила на архітектурний факультет Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Закінчивши аспірантуру вишу, мисткиня залишилася працювати викладачем на кафедрі образотворчого мистецтва. Нині, вона старший викладач кафедри образотворчого та декоративного мистецтва Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, що переїхав до Полтави.

Керамічні роботи майстрині були представлені на всеукраїнських виставках, три з яких – персональні. Інна Гуржій належить до кола художників, що в сучасному українському мистецтві представляють полтавську школу художньої кераміки. Експозицію склали декоративні тарелі та панно. Виставка працюватиме з 21 жовтня по 4 грудня 2019 року.

19 10 22 gurjiy