Співробітники відділу

melnikova

Мельникова Ірина Сергіївна (р.н. 27.04.1958). У 1985 закінчила історичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за фахом історик (спеціалізація: археологія та джерелознавство).  

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського працює з березня 1983 р. на посаді старшого наукового співробітника: Новобудівної археологічної експедиції музею, сектору археології відділу охорони пам’яток (з травня 1985 р.), науково-дослідного відділу археології (з вересня 1993 р.). З квітня 2018 р. –  в. о. завідувача науково – дослідного експозиційного відділу археології, а з 1 червня 2018 р. – завідувача науково-дослідного експозиційного відділу археології.
Працює над темами: «Дніпровське лісостепове Лівобережжя в ранньослов'янський період та за часів Київської Русі (V–XIII ст.)» та «Археологічні колекції кін. ХІХ – ХХ ст. у зібранні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського».

kalinina

Калініна Євгенія Анатоліївна (р.н. 07.11. 1988). У 2011 р. закінчила історичний  факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за фахом історик (спеціалізація: історик, викладач історичних та суспільно-політичних дисциплін).
У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського працює з 2011 р. на посаді молодшого наукового співробітника науково-дослідного відділу освітньої роботи, з 2013 р. – наукового співробітника науково-дослідного експозиційного відділу археології, з 2019 р. – старшого наукового співробітника науково-дослідного експозиційного відділу археології
Працює над темою: «Дніпровське лісостепове Лівобережжя України за доби раннього заліза».

kurnitska

Курницька Ірина Олександрівна (р.н. 27.02.1982). У 2004 р. закінчила психолого - педагогічний факультет Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка (спеціальність початкове навчання та образотворче мистецтво).
У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського працювала з 2003 р. до 2008 р. на посадах наукового співробітника та старшого наукового співробітника виставкового відділу. З 2017 р. працює у музеї на посаді молодшого наукового співробітника науково-дослідного експозиційного відділу археології.
Працює над темою: «Науковий слід Галини Олексіївни Сидоренко в житті Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського: формування фондових колекцій в повоєнний час».

granko

Гранько Андрій Сергійович (р.н. 22.02.1994). У 2017 р. закінчив історичний факультет Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (спеціалізація: історія та суспільствознавство).
У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського працює з жовтня  2017 р. на посаді молодшого наукового співробітника науково – дослідного експозиційного відділу археології.
Працює над темою: «Колекції з Іванової Гори у археологічній збірці Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського».