Співробітники відділу

Керівництво науково-дослідним відділом освітньої роботи здійснює завідувач. Завідувачем відділу є Людмила Сергіївна Бойко. Має стаж музейної роботи 28 років.

Співробітники відділу: Устименко Олена Василівна, Орел Олексій Іванович, Баштовенко Сергій Анатолійович, Врублевська Наталія Володимирівна.

Бойко Людмила Сергіївна працює в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського з липня 1993 р. по даний час на посаді завідувача науково-дослідного відділу освітньої роботи. Є організатором і автором багатьох масових заходів, які вона проводить не один рік, та різноманітних музейних програм: «Музей – вузу», «Музей – школі», «Музей – дітям», «Славетні мої земляки», «Дні села в музеї», «Дні школи в музеї», «Дні підприємств ». Надає консультативну і технічну допомогу представникам різних організацій області під час проведення ними тематичних заходів у музеї. Бере участь у підготовці і проведенні виставок, різноманітних наукових заходів, квестів, майстер-класів, семінарів, конференцій, які відбувалися у нашому закладі, тощо.
Бойко Л.С. передає професійний досвід молодому поколінню, так, завдяки отриманим навичкам практичної роботи у відділі, що очолює Людмила Сергіївна, близько 50 молодих працівників в різні роки набули професійних знань та досвіду, а зараз успішно працюють не тільки в нашому закладі, а і в інших установах області.

Устименко Олена Василівна - старший науковий співробітник науково-дослідного відділу освітньої роботи. Закінчила Московський державний університет ім. М.В. Ломоносова (за спеціальністю «Історія мистецтва, мистецтвознавство» та здобула кваліфікацію «Історик мистецтва»), Полтавський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Менеджмент організації» та отримала кваліфікацію «Менеджер». Працює в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського з 2002 р. За роки роботи отримала досвід ведення екскурсійної діяльності, організації та проведення масових навчально - виховних і наукових заходів, а також здобула додаткову вищу освіту у Київському інституті туризму за спеціальністю «Екскурсійна діяльність» та отримала кваліфікацію «Екскурсовод». Автор багатьох наукових статей, автор довідок, каталогів, сценарних творів для музейних заходів: «Оманлива тиша зимового лісу», «Разом з М.В. Гоголем – на хутори!», «Вогонь скорботи», «Поетичне слово В.А. Симоненка» та інш. Тема наукових досліджень: «Видатні діячі Полтавщини ІІ пол. XIX –XX cт.».

Орел Олексій Іванович – старший науковий співробітник науково-дослідного відділу освітньої роботи. Закінчив Гадяцьке училище культури ім. І.П. Котляревського за фахом режисер видовищно-театралізованих заходів та масових дійств (спеціалізація: народна художня творчість), згодом закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за фахом викладач історії та теорії культури (спеціалізація: культурологія) заочна форма навчання. У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського працює з липня 2014 р.
Працює над темою: «Культурне життя Полтавщини ХХ ст.» За час своєї роботи розробив та провів масові заходи для старшокласників міста: захід-реквієм «Безсмертна пам’ять Воїнів Світла», розважальну ігрову програму «Козацькі розваги», навчально-виховні заходи «Енеїда – безсмертний твір І.П. Котляревського», «Сміх крізь сльози смутку або Життя та творчість Одинокого Птаха» (присвяченого життєвому та творчому шляху М.В. Гоголя), різноманітні новорічні ранки та ігрові програми до Міжнародного дня захисту дітей.

Баштовенко Сергій Анатолійович – молодший науковий співробітник науково-дослідного відділу освітньої роботи. Працює в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського з 2018 р. Закінчив історичний факультет Полтавського Національного Університету ім. В.Г. Короленка, отримав додаткову вищу освіту у Київському інституті туризму за спеціальністю «Екскурсійна діяльність». За період роботи опанував матеріали оглядових екскурсій по музею, і науково-дослідних експозиційних відділах, здійснює екскурсійний супровід туристичних груп по місту та області. Бере активну участь в організації та проведенні масових заходів, конференцій, виставок.

Врублевська Наталія Володимирівна. Працює в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського з 2019 р., займає посаду молодшого наукового співробітника науково-дослідного відділу освітньої роботи. За період роботи опанувала матеріали оглядової екскурсії по музею, та науково-дослідних експозиційних відділах музею. Є автором, співавтором та учасником ряду навчально-виховних та наукових заходів.