Співробітники відділу

pobokov

Побоков Валерій Іванович (1947 р. н.) – завідувач науково-дослідного відділу реставрації. Закінчив Львівський поліграфічний інститут. У музеї працює з 2005 р. Заслужений працівник культури України, лауреат обласної премії імені І. П. Котляревського 2013 р. Художник, автор численних живописних полотен та графічних творів. Його роботи зберігаються в музеях України, зокрема і у Полтавському у краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського.

Автор художніх концепцій постійних експозицій та різноманітних виставкових проектів.

klymenko

Клименко Тетяна Григорівна (1970 р. н. ) – художник-реставратор творів з кераміки та скла третьої кваліфікаційної категорії. Закінчила Постійно діючі річні курси при Обласному науково-методичному центрі, м. Полтава за спеціальністю «Художник-оформлювач» (1988 р.). У музеї працює з 1989 р.

У 2014 р. отримала третю кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Художник-реставратор творів з кераміки та скла». У 2018 р. пройшла стажування «Основи реставрації музейної кераміки» у Харківській філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України. У 2019 р. підтвердила свою кваліфікацію.

У 2015 р. була учасником семінару-практикуму для музеїв Полтавської області «Безпека музейних колекцій і культурної спадщини у надзвичайній ситуації». У 2017 р. стала учасником Міжмузейного виставкового проекту «Між минулим і майбутнім. Виставка нових надходжень до фондового зібрання та відреставрованих музейних предметів».

Індивідуальна наукова тема: Реставрація керамічних виробів у колекційній збірці Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

Автор численних фахових наукових публікацій, учасник виставкових та експозиційних проектів.

podrezov

Подрезов Олег Леонтійович (1947 р. н.) – художник-реставратор науково-дослідного відділу реставрації. Закінчив Харківський художньо-промисловий інститут (1973 р.). У музеї працює з 2005 р. Художник, автор численних живописних полотен та графічних творів. Його роботи зберігаються в музеях України, зокрема і у Полтавському у краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського.

Учасник створення та втілення різноманітних експозиційних та виставкових проектів.

сhursin

Чурсін Володимир Анатолійович – художник-реставратор науково-дослідного відділу реставрації. У музеї працює з 2019 р. Спеціалізується на реставрації творів з металу.

Учасник створення та втілення різноманітних експозиційних та виставкових проектів.