Минає 2022, і у вікно стукає Новий 2023.
Рік, що минає був нелегкий. Неспровокована агресія рф-ї проти нашої держави зачепила і Музей. Протягом року працівники закладу, крім суто музейної діяльності, займалися волонтерством, працювали на підтримку Збройних Сил України. Наші колеги в лавах ЗСУ героїчно захищають тереторіальну цілісність на незалежність нашої держави. Весь колектив підтримує наших співгромадян, що знайшли прихисток у Полтаві.
Як і всі, маємо надію, що наступний 2023 рік принесе мир і спокій нашій країні, що загарбник зазнає поразки і ВСЕ БУДЕ Україна!
Вітаємо всіх полтавців, колег, усіх щирих друзів нашого музею, тих хто приходив на допомогу, підтримував Музей у ці складні і скрутні часи. Вітаємо усіх наших меценатів і дарителів, які дарували нам експонати, книги, надавали допомогу.
Вітаємо всіх доблесних чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом.
Нехай Новий, 2023 рік, принесе усім нам ПЕРЕМОГУ над ворогом, мир і спокій нашій з Вами Батьківщині – Україні.
Зі святом Нового Року всіх і кожного зокрема!
Слава Збройним Силам України! Слава Україні!
 
Дирекція Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

22 12 31 new year