Упродовж 30 січня – 08 лютого 2024 року з метою популяризації музеєзнавства і музейної сфери у закладах освіти Полтавської області, а також добору та підтримки майбутніх професіоналів екскурсійної справи, Комунальним закладом «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради» було проведено обласний тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

Фінальний «акорд» конкурсу, що відбувся 07 та 08 лютого 2024 року, передбачав очний етап обласного туру з презентацією екскурсій у контексті роботи трьох секцій: музеїв мистецького, історичного та природничого профілю.

У ролі члена журі обласного туру конкурсу до експертної та суддівської роботи було долучено провідного наукового співробітника науково-дослідного сектору науково-освітньої та виставкової роботи Полтавського музею авіації і космонавтики, відділу Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, кандидата історичних наук Владлена Орлова, який надав поради, критичні зауваження та активно підтримав юних талановитих колег.

Двадцять два конкурсанти з усієї Полтавщини яскраво і наполегливо намагалися продемонструвати переваги власного музейного закладу. Своїм рівнем компетенцій, інтересом до музейної справи та щирим прагненням до пізнання вони вкотре засвідчили хибність тези відомого французького громадсько-політичного діяча та поета Альфонса де Ламартіна, що «музей – це цвинтар культури».

Сподіваємось на подальшу спільну діяльність у царині популяризації музейної справи, історії, мистецтва та природи рідної Полтавщини!

24 02 08 kokurs01

24 02 08 kokurs01

24 02 08 kokurs01

24 02 08 kokurs01

24 02 08 kokurs01

Світлини Євгенія Копильця
Скріншоти надані Комунальним закладом «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради»