Пауль Ульріхович Клейн – відомий архітектор. За його проєктом побудований прибутковий будинок купця У. М. Сигала в м. Одеса. Працював також разом із одеським архітектором Миколою Костянтинович Толвінським, який відомий проєктом ремісничого училища в м. Полтаві. На першому поверсі будинку, у ряді зальних приміщень, розташовувались ательє власника будинку, кравця Самойловича та майстерня кам’яних виробів Сагала, у якій виготовлялись високохудожні надгробки з мармуру, граніту та лабрадориту в основному для єврейського кладовища. Після більшовицького перевороту1917 р. Сагал виїхав до Палестини.
Будинок вважається яскравим зразком цегляного модерну. Триповерховий, цегляний, з кутовим рішенням у плані, являє собою секційний прибутковий будинок з квартирами по сходових клітинах. З боку вулиці Пушкіна на рівні першого поверху передбачений проїзд у двір. Висота приміщень першого поверху 4,2 метри, а житлових кімнат 3,6 метрів. Інтер’єр квартир був створений для квартиронаймачів середнього достатку.
Поверхи з’єднані двомаршевими сходами. Перекриття плоскі по дерев’яним балкам. Віконні прорізи першого поверху широкі, вітринного типу. Другий та третій поверхи виділяються архітектурними деталями (лиштва складної форми, пілястри, пояски і т. ін.). Зовнішній декор з креповками сходових клітин, еркером над кутовим центральним входом, кованою огорожею балконів. Будинок мав і має всі види благоустрою.
У 1970-х роках був добудований четвертий поверх. До 1990-х років на першому поверсі діяло ательє по пошиву та ремонту одягу. У наш час на першому поверсі розміщено ряд торговельних та комерційних закладів, інші три поверхи житлові.
Будинок є цінним архітектурним фоном, що формує сприйняття та забезпечує історичну ідентичність вулиці Європейської. Занесений до Переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Полтавської області.