Дорогі наші колеги, друзі й однодумці!

23 05 22 muz uch

Вітаючи ваш колектив із ювілеєм, маємо за честь сказати:
- ми близькі не лише територіально: музика і спів, які чутно з ваших вікон, накривають хмаринкою радості й наш музей;
- ми поєднані не лише галуззю мистецтва й культури;
- ми не лише разом розвиваємо й підтримуємо мистецькі цінності, але й зберігаємо та примножуємо історичну пам’ять…
У ці найтяжчі часи війни ваші музика й пісня лікують та надихають, а наші порівняння й аналогії славної козацької доби та сьогоднішнього героїзму захисників України додають оптимізму та віри в перемогу.
А ще ми разом з вами гордимось тим, що свого часу коледжу присвоєно ім’я основоположника української композиторської школи, геніального Миколи Віталійовича Лисенка.
Знаємо, що серед викладачів вашого навчального закладу були Д. В. Ашхарумов, з ініціативи і сприяння якого у 1903 році було засноване училище, та лауреатка Державної премії імені Т. Шевченка, народна артистка України В. О. Кириченко.
Колишні випускники з щирою любов’ю і вдячністю згадують своїх талановитих наставників: В. І. Опенька, Ф. М. Попадича, О. С. Соловйова, М. А. Фісуна.
Ми також радіємо і пишаємось, що серед вихованців училища були М. К. Кондратюк — ректор Київської консерваторії; В. А. Кабачок — керівник Всеукраїнської капели бандуристів; лауреат багатьох престижних конкурсів, народний артист України С. С. Грінченко; професор, народний артист України, лауреат Шевченківської премії, головний диригент Національного симфонічного оркестру В. Ф. Сіренко та багато інших талановитих земляків і співвітчизників.
Вітаючи з ювілеєм ми віримо, що в майбутньому з ваших дверей вийде ще чимало нових талантів, які стануть гордістю всієї України.
Щиро бажаємо вам невичерпного натхнення, добра та миру!