23 05 29 dity

День захисту дітей – міжнародне свято, яке відзначається 1 червня, воно було створене з метою нагадати нам, що діти - це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплом. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки. Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

Нажаль, вже другий рік у нашій країні ця дата у полоні скорботи. Реалії сьогодення кожну мить нагадують про те, що війна лишає хлопчиків та дівчаток не тільки радощів дитинства, але і калічить їхнє здоров'я, штовхає у тортури сирітства та найстрашніше віднімає життя. Так не може бути!

Діти повинні бачити тільки хмаринки на небі, а не димову завісу від вибухів снарядів, не чути звуки сирени, яка сповіщає про ракетну небезпеку, не шукати порятунку у бомбосховищах, а спокійно ходити до школи чи дитячого садка, гратися на майданчиках. Діти мають жити під мирним небом, у мирному світі, де кожен ранок починається з усмішки.

У цей день хочеться побажати кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дітлахи висвітлюють нашу планету, і кожен маленький мешканць Землі буде здоровим і щасливим!