До Міжнародного дня волонтера та до Дня Збройних Сил України Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського презентує виставку
«На захисті Незалежності».
На виставці представлені елементи тактичного спорядження військових, їх особисті речі, нарукавні знаки полтавців, що служать у Збройних силах України, тематичні листівки.
Представлені на виставці речі, які виготовлені волонтерами – в'язані шкарпетки, браслети-обереги тощо.
Із початку повномасштабного російського вторгнення в Україну (24 лютого 2022 р.) Полтава стала тиловим волонтерським центром. В місті діє велика кількість волонтерських організацій та груп, які займаються підтримкою наших захисників, збирають кошти на спорядження та дрони, шиють форму, плетуть маскувальні сітки, готують їжу. Одним із волонтерських напрямків є виготовлення окопних свічок для захисників та тих, хто перебуває на окупованих територіях чи під обстрілами, та не має змоги навіть елементарно нагріти їжу чи воду. Така свічка також представлена.
Цією виставкою ми вшановуємо всіх тих, хто продовжує боротися за нашу свободу й висловлюємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє життя за світле майбутнє України.
Наші захисники своєю упевненістю, рішучістю й хоробрістю здобули високий авторитет і довіру українського народу, а їх звитяга та гідність є прикладом для наслідування!
Нехай Господь береже кожного українського воїна. Слава Збройним Силам України та Слава волонтерам, що пліч-о-пліч боряться разом з військовими та допомагають Україні на шляху до перемоги. Слава Україні!
Ознайомитися з експозицією виставки можна у Полтавському музеї авіації і космонавтики з 6 грудня 2023 року по 8 січня 2024 року.

23 12 06 vystavka02

23 12 06 vystavka02

23 12 06 vystavka02

23 12 06 vystavka02