Щорічно, 22 грудня, відзначається День енергетика – професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.

Свято встановлене на знак визнання їхніх заслуг в економічному розвитку, поліпшенню й підтримці повсякденного життя населення.

Енергетика України є основою розвитку всіх галузей економіки. Без неї неможливий не тільки технічний та економічний прогрес, без неї неможливе нормальне життя. Особливо це відчутно, коли загарбницька росія своїми підлими ударами намагається загнати українців у холод і темряву, знищуючи об’єкти енергетичної інфраструктури.

Цілодобово, в складних погодних умовах, під час постійних атак рашистів, енергетики роблять усе можливе для відновлення енергопостачання. Люди, які зараз працюють задля нашого благополуччя, — стійкі, мужні, віддані обраній професії та Україні.
Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського висловлює подяку енергетикам та всім працівникам енергетичного комплексу за щоденну працю.

Вдячні, що у важкий для країни час ви ще з більшим розумінням, відповідальністю та професіоналізмом підійшли до виконання поставлених перед вами завдань. Всі без виключення – від керівного складу до електромонтерів.

Шановні енергетики! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Бажаємо вам здоров’я, легкості в роботі, втілення всіх теплих мрій і, звичайно, Перемоги України! Нехай ваш професійний день буде сповнений світлом, теплом і енергією!

23 12 23 energetyky