Вельмишановні читачі!

Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського інформує наукову спільноту Полтавщини про вихід у світ Збірника наукових статей «Віктор Ревегук: людина, вчений, епоха» (2023). Цією книгою вшановуємо 85-річчя з дня народження Віктора Яковича Ревегука (1938–2019) — відомого історика та краєзнавця Полтавщини, педагога, вірного сина України, палкого друга Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. Вихід у світ збірника покликаний підкреслити вагому роль науковця у вивченні історії Полтавського краю.

В. Я. Ревегук — автор більше 20 монографічних та науково-популярних видань про минувшину нашого краю і суміжних регіонів – від початку подій Української революції 1917–1921 рр. до Другої світової війни та вшанування захисників України від рашистської агресії останніх років.

До видання ввійшли праці шанувальників, приятелів та учнів науковця, які працюють у царині історії, краєзнавства, музейної справи, виховання молоді, на науковій і громадській ниві, та були виголошені на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Наукова спадщина історика Віктора Ревегука (1938–2019)» (м. Полтава, 2 травня 2023 р.) у вигляді доповідей і повідомлень.

Про презентацію видання у січні 2024 р. авторів статей та всіх зацікавлених буде повідомлено додатково.

23 12 28 reveguk