Від сьогодні Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського експонує виставку «Війна впритул» у фоє 1-го поверху Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського.

«Війна впритул» — проєкт, що за допомогою кругових панорам у форматі 360°, відео з дронів та 3D-моделювання в деталях демонструє світовій спільноті, як виглядає геноцид української нації. Представлені матеріали є наочними доказами злочинів росії, і в майбутньому вони допоможуть притягнути агресора до відповідальності.

Ініціаторами проєкту стали професіонали з  та FreegenGroup. Над зйомками для «Війна впритул» працює фотожурналіст із багаторічним досвідом, перший сертифікований фотограф Google в Україні — Микола Омельченко.

Незважаючи на небезпеку, учасники проєкту фіксували злочини проти України та людяності для всіх майбутніх поколінь, щоби назавжди зберегти пам’ять про цю трагедію.

Доповнюючи візуальні матеріали за допомогою оригінальних предметів, ми об’єктивно презентуємо світу страшні реалії цієї війни. Для більш глибокого занурення й максимально реалістичних вражень демонструються кадри злочинів росіян за допомогою VR-окулярів.

У експозиції виставки представлено унікальні артефакти повномасштабного вторгнення, що триває просто цієї миті: спорядження наших військових, використані боєприпаси. У центрі виставки державні символи України — жовто-синій прапор та тризуб виготовлений з куль.

Війна, яку було розв’язано у нашій країні, — це жахливо. Мир та спокій усієї Європи, навіть усього світу, опинилися під загрозою. Важливо у цей складний для країни час бути підтримкою один одному, працювати кожному на своєму місці, виконуючи свою роботу за для спільної Перемоги.

Виставка працює кожен день, з 9:00 до 17:00.

24 01 23 v prytul01

24 01 23 v prytul01

24 01 23 v prytul01

24 01 23 v prytul01

24 01 23 v prytul01

24 01 23 v prytul01