Сьогодні в Україні День єднання. Цього дня українці об’єднуються під національними кольорами, щоб продемонструвати бажання не просто жити, а жити у мирі, жити щасливо, однією сім'єю, з дітьми, з батьками. Ми разом і ми — єдині!

Майже два роки триває повномасштабне вторгнення рф на територію України. 14 лютого 2022 року на тлі попереджень американської та західноєвропейської розвідки про можливу війну, президент Володимир Зеленський підписав указ про започаткування нового свята — Дня єднання. Це було зроблено з метою консолідації суспільства, зміцнення духу та зменшення психологічного тиску, адже, як ми пам’ятаємо, у лютому 2022 всі стрічки новин майоріли страшними заголовками про наближення війни. Тоді мало хто вірив у те, що росія дійсно розпочне велику війну, а День єднання ще раз нагадав, що саме у єдності — наша сила та міць.

Нині в умовах війни, обстрілів, блекаутів та щоденних трагедій День єднання набув особливого сенсу. Це чергова нагода нагадати світу, що ми боремося і будемо боротися за свободу та щасливе майбутнє.

День єднання — молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу — показати усьому світові, що ми сьогодні, як ніколи, єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

У цей день можна згадати про народні традиції, одягнути вишиванку чи прикріпити до одягу синьо-жовту стрічку. Українці, які отримали тимчасовий захист закордоном, можуть об’єднатися та вийти на головні площі міст, щоб нагадати про необхідність підтримки нашої держави.

Тільки разом ми сильні, бо наша сила — у єдності. Разом і спільними зусиллями — до Перемоги! Слава Україні!

24 02 16 united