21 березня у Культурному центрі бібліотеки м. Горішні Плавні відбулася презентація ХІІ книги музейного видання – краєзнавчого альманаху «Свічадо Придніпров’я».

У збірнику представлені більше 30 публікацій авторів із різних куточків країни. Тематика статей охоплює проблеми археології та палеонтології, питання регіональної історії і культури, окреме місце відведене учнівському краєзнавству й літературній публіцистиці.
Почесним гостем заходу став директор Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Олександр Супруненко, який тримав вітальне слово та позитивно охарактеризував нове видання Краєзнавчого музею міста Горішні Плавні.

Також із доповіддю виступила завідувачка сектору науково-дослідного відділу фондів Оксана Сулима, яка представила свій науковий доробок, опублікований у книзі. Загалом, до альманаху подали публікації сім науковців Полтавського музею.

Нове музейне видання поповнить бібліотеки Полтавщини та музею і стане у нагоді багатьом дослідникам регіональної історії. До речі, з роботами науковців можна буде ознайомитись на офіційному сайті музею у розділі "Видання за участю співробітників музею".

Щиро вітаємо колег із черговим випуском краєзнавчого альманаху «Свічадо Придніпров’я» та бажаємо сил і наснаги для підготовки нових видань!

24 03 21 svichado01

24 03 21 svichado01

24 03 21 svichado01

24 03 21 svichado01

24 03 21 svichado01

Фото: М.П. Стахів