21 12 20 zap museum

Вельмишановні колеги!

Прийміть щире вітання із сторічним ювілеєм від старшого за віком «брата» - стотридцятилітнього Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. Як і має бути в дружній родині, у нас з вами багато спільного, чим гордимося і пишаємось. Об’єднує нас і те, що Полтавський краєзнавчий музей розміщений в унікальному за архітектурою приміщенні, побудованому для Полтавського земства, а ваш Запорізький – у будівлі колишньої Олександрівської земської управи.

Захоплюємось вашими експозиційними залами, які присвячені історії запорізького козацтва та історії вашого краю з представленими там клейнодами – справжніми козацькими реліквіями, а також холодною і вогнепальною зброєю, побутовими речами, монетами та давніми документами,з цікавістю дізнаємось про багатонаціональну культуру Запорізького краю, відображену у вашій постійній експозиції.
Коли ж читаємо про те, що археологічна колекція в Запоріжжі – одна з найбільших серед обласних музеїв України, з унікальними пам’ятками доби бронзи та скіфського часу, періодів черняхівської культури і середньовіччя, то радіємо, що маємо такого знаного «родича».
Отож, вітаємо усіх вас, ваших музейних друзів та шанувальників із сторічним ювілеєм !
Нехай постійно, - кількісно і якісно, - поповнюється музейне зібрання та розширюються горизонти наукових і професійних доробок !
Будьте завжди об’єктивними: дбайливо і надійно зберігайте свідчення як великих, так і трагічних історичних подій, факти життя і діяльності видатних особистостей, які сприяли розвитку суспільства і державній незалежності України.
Благополуччя, міцного здоров’я, тепла і родинного затишку усім вам !


З щирою повагою –
колектив Полтавського краєзнавчого музею
імені Василя Кричевського