12 грудня 2016 року у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбулася зустріч керівників Полтавської області з активом громадських організацій чорнобильців у зв’язку з відзначенням Дня вшанування ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

На зустрічі, які зібрала більше 200 чол. ліквідаторів аварії – представників з нашої області були присутні обласні керівники – голова обласної державної адміністрації Валерій  Головко вручив ліквідаторам почесні нагороди.

На цьому заході було презентовано книгу «Чорнобиль – 30. Книга слави і пам’яті. Полтавська область» автори-упорядники Білоусько О.А. та Пустовіт Т.П., також залучались активісти чорнобильських організацій районів області.

Всіх присутніх вітав з концертною програмою виступ оркестру народних інструментів «Мамай» Полтавської обласної філармонії під керівництвом заслуженого працівника культури України Миколи Жорнового.

Для учасників зібрання було проведено ряд екскурсій по експозиціям музею та до «скарбниці унікальних експонатів». Всі присутні мали змогу відвідати виставку «Полтавці – ліквідатори аварії на ЧАЕС».

chernobil 1chernobil 2chernobil 3chernobil 4chernobil 5chernobil 6chernobil 7chernobil 8chernobil 9chernobil 10chernobil 11chernobil 12